Филтри -

Гребли Claas

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Гребли Claas

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
гребло Claas Liner 1750 PREIS REDUZIERT !!!
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Langenau
гребло Claas Liner 650 Twin PREIS REDUZIERT !!!
1
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 650 м
Германија, Langenau
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
гребло Claas Liner 3500 Comfort
1
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 1250 м
Германија, Langenau
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција 77,22 € SEK 900 SEK
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Nossebro
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 13.6 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, Sint-Niklaas
гребло Claas AS380 CON
1
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
гребло Claas Liner 2900 гребло Claas Liner 2900 гребло Claas Liner 2900
3
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, Bützow
Контактирајте го продавачот
7.503 € PLN 32.000 PLN
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Полска, 87-148
Контактирајте го продавачот
25.990 €
Број на ротори 12
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.2 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
1.450 €
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 7.4 м
Германија, Bockel - Gyhum
гребло Claas LINER 4700
1
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Број на ротори 4
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 12.7 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
2.674 € BYN 9.500 BYN
Број на ротори 6 Потребна сила на трактор 80 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
58.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
гребло Claas LINER 1800 TWIN
1
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.45 м
Германија, Töging
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Норвешка, Møre og Romsdal
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
гребло Claas LINER 4800 TREND
1
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 13.6 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
гребло Claas LINER 430
1
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
гребло Claas LINER 1900
1
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8.05 м
Германија, Töging
нови гребло Claas LINER 370 TANDEM
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 3.7 м
Германија, Töging
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се