Филтри -

Гребли Krone

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Гребли Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
17.000 € Со вклучен ДДВ
Број на ротори 6 Капацитет 6.7 ха/час Потребна сила на трактор 70 кс
Година 2024 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Украина, Lutsk
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.891 € PLN 12.300 PLN
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
13.700 € Со вклучен ДДВ
Број на ротори 1 Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 50 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Чехија, Ostrava - Polanka nad Odrou
аукција 4.853 € SEK 56.000 SEK
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
6.294 €
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Германија, De-49661 Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
24.700 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Норвешка, Rogaland
нови гребло Krone KW !!Акция!!!
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 6.8 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на ротори 6 Капацитет 25 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин ISOBUS ISOBUS
Година 01/2017 Километража 945 м/ч Ширина на опфаќање 19 м
Бугарија, Yambol
Контактирајте го продавачот
13.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
6.545 €
Година Километража Ширина на опфаќање 6.7 м
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 8.8 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Alblasserdam
Контактирајте го продавачот
5.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
14.110 € GBP 12.000 GBP
Број на ротори 4
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Обединето Кралство, SLINGSBY
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 13 м
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 7.6 м
Германија, Rollwitz
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8.8 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
нови гребло Krone Cirkelhark
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
нови гребло Krone Cirkelschudders
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи