Филтри -

Гребли Kuhn

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Гребли Kuhn

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Trendelburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Италија, Grosseto
аукција 2.617 € SEK 30.500 SEK
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Redlham
Контактирајте го продавачот
4.600 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 4.31 м
Австрија, Markt Hartmannsdorf
гребло Kuhn GA 6520
1
Контактирајте го продавачот
8.715 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
гребло Kuhn GA 7302 DL
1
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 7 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
2.392 € BYN 8.500 BYN
Број на ротори 8 Брзина на ротација на приклучно вратило 1000 врт/мин
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Белорусија, Квасoўка
Контактирајте го продавачот
6.462 €
Година Километража Ширина на опфаќање 3.9 м
Германија, Rhede / Brual
гребло Kuhn GEBR. GA15131 SCHWADER
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 14.7 м
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Alblasserdam
гребло Kuhn GA 7320 DL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Reusel
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 4.2 м
Норвешка, Troms
гребло Kuhn GA 8521
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 8.5 м
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Холандија, Genemuiden
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Потребна сила на трактор 70 кс Брзина на ротација на приклучно вратило 540 врт/мин
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Франција, Laumesfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Coevorden
гребло Kuhn 3.2 гребло Kuhn 3.2
2
Контактирајте го продавачот
397 € Без ДДВ
Година Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 7.3 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 15 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
Контактирајте го продавачот
9.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Herzogenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на ротори 10
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 10.8 м
Холандија, Reusel
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се