Филтри -

Комбајни

Резултати од пребарување: 4472 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4472 огласа: Комбајни

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Евро Euro 3
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
комбајн за жито Claas Lexion 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 3950 м/ч Сила
Германија, Alpen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
аукција 16.200 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2003 Километража 5646 м/ч Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3873 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за репка
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Силажен комбајн
Година 2018 Километража 1578 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 80.330 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, Семененкове
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 25 км/ч
Година 2014 Километража 2681 м/ч Сила
Франција, Fr-32490 Monferran
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 1780 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
173.515 €
Комбајн за жито
Година 2015 Километража 1024 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2008 Километража 3212 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Комбајн за жито
Година 1993 Километража 3398 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2003 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
аукција 11.430 € SEK 133.000 SEK
Комбајн за жито
Година Километража 34597 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 4 м
Година 2002 Километража 1850 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
Контактирајте го продавачот
73.705 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 2611 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2001 Километража Сила
Франција, Fr-55300 Chauvoncourt
Контактирајте го продавачот
79.736 €
Комбајн за жито
Година 2005 Километража 4545 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
97.000 €
Комбајн за жито
Ширина на опфаќање 5 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Комбајн за репка
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Силажен комбајн
Брзина 40 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4472 огласа
Прикажи