Филтри -

Комбајни за бобинки

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Комбајни за бобинки

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.070 € PLN 60.000 PLN
Ширина на опфаќање 1 м Број на редови 1 Работна брзина 5 км/ч Брзина 15 км/ч
Година 2003 Километража Сила
Полска, Panki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 4000 мм Капацитет 0.58 т/ч Брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2 м Број на редови 1 Простор помеѓу редови 2000 мм
Година 2024 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1 Простор помеѓу редови 3000 мм Капацитет 0.1 т/ч Работна брзина 1.5 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
4.719 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Шпанија, Alfés (LLEIDA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Година 2021 Километража 432 м/ч Сила
Романија, Grojdibodu
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража 60 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
нови комбајн за бобинки Weremczuk Joanna-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
44.408 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
21.200 € Со вклучен ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
нови комбајн за бобинки Weremczuk Joanna-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Pamiętna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
17.350 € PLN 74.000 PLN
Година 2021 Километража Сила
Полска, Jedwabne
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се