Филтри -

Комбајни за грашок

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Комбајни за грашок

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови комбајн за грашок Elibol 2024 нови комбајн за грашок Elibol 2024
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 7 км/ч
Година 01/2024 Километража Сила
Турција, Karatay/Konya
AGRO TİGER / ELİBOL
4 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1997 Километража Сила
Украина, Чорнобаївський район
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Работна брзина 7 км/ч
Година 07/2020 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 2000 м³ Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Турција, Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, NEVŞEHİR/MERKEZ
ŞİMŞEK MAKİNA
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
11.516 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
11.516 €
Година 2021 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
10.440 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
комбајн за грашок Claas Mercur комбајн за грашок Claas Mercur комбајн за грашок Claas Mercur
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
2.270 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
75.955 €
Година 2024 Километража Сила
Франција, Feuchy
Контактирајте го продавачот
20.410 € PLN 87.000 PLN
Ширина на опфаќање 3 м Капацитет на резервоар 1 м³ Работна брзина 7 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
30.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
43.400 € PLN 185.000 PLN
Капацитет на резервоар 3 м³ Работна брзина 4 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Полска, Olesno
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 968 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
60.400 €
Година 2022 Километража Сила
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 722 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 1.55 м
Година 2003 Километража 757 м/ч Сила
Романија
DELTA DOMO S.R.L.
1 година на Agronetto
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи