Филтри -

Комбајни за компир Ropa

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Комбајни за компир Ropa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч ISOBUS ISOBUS
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 412 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 75 мм Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 706 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година 2023 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м
Година 2023 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Број на редови 2 Простор помеѓу редови 700 мм
Година 2023 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 0.75 м Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.5 м Простор помеѓу редови 750 мм Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Германија, Herrngiersdorf
Контактирајте го продавачот
167.900 €
Година 2021 Километража 405 м/ч Сила
Германија, Damme
комбајн за компир Ropa Keiler 2 Classic mit Doppelbunker комбајн за компир Ropa Keiler 2 Classic mit Doppelbunker
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Капацитет на резервоар 8 м³ ISOBUS ISOBUS
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Mutterstadt
комбајн за компир Ropa Keiler 2 Classic Mietrückläufer комбајн за компир Ropa Keiler 2 Classic Mietrückläufer комбајн за компир Ropa Keiler 2 Classic Mietrückläufer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Капацитет на резервоар 8 м³ ISOBUS ISOBUS
Година 2022 Километража Сила
Германија, Mutterstadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Простор помеѓу редови 900 мм Капацитет на резервоар 8 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Украина, Полковничье
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Година 2023 Километража 102 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
160.650 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 1 Капацитет на резервоар 6 м³
Година 2023 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
161.500 €
Година 2020 Километража 809 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
144.900 €
Година 2023 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
108.900 €
Број на редови 1
Година 2020 Километража Сила
Германија, Kunde
комбајн за компир Ropa Keiler II
1
Контактирајте го продавачот
255.800 € Без ДДВ
Број на редови 2
Година 2023 Километража Сила
Германија, Grimma
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи