Филтри -

Комбајни за моркови Krukowiak

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за моркови Krukowiak

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови комбајн за моркови Krukowiak z 653/1
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.100 € Со вклучен ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Украина, Odesa

Other makes in the section "Комбајни за моркови"

Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Австрија, Hinzenbach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
385.000 €
Година 2019 Километража 1887 м/ч Сила
Словенија, Customer
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Година 2013 Километража Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
92.410 € BYN 328.100 BYN
Капацитет 0.06 т/ч Работна брзина 1.4 км/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
61.755 €
Година 2022 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
83.522 €
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Schotthof
Контактирајте го продавачот
61.755 €
Година 2022 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
61.755 €
Година 2022 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Swifterbant
Контактирајте го продавачот
305.000 €
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Swifterbant
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Данска, Soro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chabany
Контактирајте го продавачот
1 €
Број на редови 3 Капацитет 20 т/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 1998 Километража Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2
Година 2024 Километража Сила
Полска, Niedrzwica Duża
Контактирајте го продавачот
55.500 € Со вклучен ДДВ
Работна брзина 5 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
108.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 2 Брзина 6 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
нови комбајн за моркови Weremczuk Alina ECO II
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2024 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
нови комбајн за моркови Weremczuk ALINA Supernova нови комбајн за моркови Weremczuk ALINA Supernova нови комбајн за моркови Weremczuk ALINA Supernova
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Број на редови 1
Година 2023 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи