Филтри -

Комбајни за памук

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни за памук

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
комбајн за памук John Deere JOHN DEERRE 7460
1
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.610 €
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
комбајн за памук John Deere 7460 комбајн за памук John Deere 7460
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.838 €
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
19.270 US$ EUR ≈ 17.770 €
Година Километража 1600 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар 8 м³ Капацитет 12 т/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, SELÇUKLU/ KONYA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Hefei Shi
комбајн за памук Case IH 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
Контактирајте го продавачот
58.500 US$ EUR ≈ 53.950 €
Година 2007 Километража 2646 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar IB1200 Cotton Baler Machine
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.2 м
Година Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2023 Километража Сила
Турција
нови комбајн за памук Hezar 2023
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2023 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се