Филтри -

Комбајни за репка Arbos

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Комбајни за репка Arbos

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Other makes in the section "Комбајни за репка"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 8734 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 8460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 35 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 1550 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
3.565 € PLN 15.200 PLN
Година 1996 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
1.485 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2008 Километража 3811 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
293.700 € GBP 250.000 GBP
Година 2021 Километража 824 м/ч Сила
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2005 Километража 4931 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
Контактирајте го продавачот
526.500 €
Година 2022 Километража 850 м/ч Сила
Германија, Damme
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.526 €
Капацитет на резервоар 5.5 м³
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 75 т/ч
Година 2006 Километража 4500 км Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Година 2010 Километража Сила
Франција, Feuchy
комбајн за репка Grimme MAXTRON 620
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 5572 м/ч Сила
Германија, Alpen
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи