Филтри -

Комбајни за репка Asa-Lift

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Комбајни за репка Asa-Lift

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Комбајни за репка"

Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
100.700 €
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Customer
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 6261 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
122.000 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Година 2018 Километража 3847 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
195.200 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 4251 м/ч Сила
Украина
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 8234 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
647.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
804.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 25 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Контактирајте го продавачот
аукција 300 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Литванија, Marijampolė
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 35 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 8460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2007 Километража 9043 м/ч Сила
Украина, Старокостянтинів
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dusseldorf
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи