Филтри -

Комбајни за репка Franz Kleine

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Комбајни за репка Franz Kleine

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.485 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1992 Километража Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Oyten
комбајн за репка Franz Kleine SF 10-2
1
Контактирајте го продавачот
15.130 € BYN 53.710 BYN
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Staraya Golynka
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2010 Километража 2000 м/ч Сила
Белорусија, Brest
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи