Филтри -

Комбајни за репка Grimme

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Комбајни за репка Grimme

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
80.600 €
Година 2008 Километража Сила
Данска, Customer
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
252.400 €
Капацитет на резервоар 33 м³
Година 2016 Километража 4300 м/ч Сила
Финска, Kristiinankaupunki
Контактирајте го продавачот
358.245 €
Година 2018 Километража 3251 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
469.800 €
Година 2021 Километража 2360 м/ч Сила
Данска, Customer
Контактирајте го продавачот
124.800 € PLN 546.000 PLN
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Полска, Pogwizdów
Контактирајте го продавачот
145.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 33 м³ Работна брзина 20 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража Сила
Киргистан, Novopokrovka
Контактирајте го продавачот
526.500 €
Година 2022 Километража 850 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Година 2018 Километража 499 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Година 2018 Километража 1763 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
475.000 €
Година 2021 Километража 2445 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
647.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
804.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 25 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Украина
комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Година 2018 Километража 3847 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Година 2017 Километража 3403 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Година 2018 Километража 4589 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
35.440 € PLN 155.000 PLN
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Inwrocław
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 3767 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2017 Километража 4181 м/ч Сила
Германија, Damme
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи