Филтри -

Комбајни за репка Holmer од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

16 огласа: Комбајни за репка Holmer од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 10890 м/ч Сила
Украина, Volodymyr-Volyns'kyi
Контактирајте го продавачот
62.600 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 8500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
420.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 5140 м/ч Сила
Украина
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 58.020 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.560 €
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.880 €
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.690 €
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.400 €
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.070 €
Година 2010 Километража 12379 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.560 €
Година 2010 Километража 9631 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи