Филтри -

Комбајни за репка Ropa од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Комбајни за репка Ropa од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³
Година 2005 Километража Сила
Украина, Жовтанці
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Година 2005 Километража 27446 м/ч Сила
Украина, Беримовцы
комбајн за репка Ropa Maus комбајн за репка Ropa Maus комбајн за репка Ropa Maus
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Украина, Volodymyr-Volyns'kyi
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.330 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се