Филтри -

Комбајни за репка од Белорусија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Комбајни за репка од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40 комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
2
Контактирајте го продавачот
235.700 € Со вклучен ДДВ
Година 2016 Километража 9800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови комбајн за репка Moreau Lectra V2 за делови
3
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.535 €
Капацитет на резервоар 5.5 м³
Година 03/1997 Километража Сила
Белорусија, Митьковщина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3.12 м Капацитет 460 т/ч Брзина 32 км/ч
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Белорусија, Stolbtsy
комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3 комбајн за репка Holmer Terra Felis 3
3
Контактирајте го продавачот
245.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
комбајн за репка Holmer Terra Dos T4-40
1
Контактирајте го продавачот
662.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Број на редови 6
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Белорусија, Brest
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.200 €
Година 2006 Километража 7600 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.200 €
Година 2005 Километража 4600 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
комбајн за репка Franz Kleine SF 10-2
1
Контактирајте го продавачот
15.140 € BYN 53.710 BYN
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Staraya Golynka
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2010 Километража 2000 м/ч Сила
Белорусија, Brest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи