Филтри -

Комбајни за репка од Европа

Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

69 огласа: Комбајни за репка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Данска, Nykøbing Falster
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.999 €
Број на редови 12
Година 1995 Километража Сила
Германија, Kruckow
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2002 Километража 17000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder комбајн за репка Franz Kleine K6 - Erntevorsatz Rübenroder
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 9.7 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 3390 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Полска, Ligota Wielka
Контактирајте го продавачот
46.000 €
Ширина на опфаќање 3 м Брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Година 2018 Километража 1763 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3.3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 27 м³ Работна брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
475.000 €
Година 2021 Километража 2445 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
138.500 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
233.400 € GBP 200.000 GBP
Година 2018 Километража 972 м/ч Сила
Обединето Кралство, Swineshead Boston Lincol
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 11800 м/ч Сила
Германија, Schierling/eggmühl
комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620 комбајн за репка Grimme Maxtron 620
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Beilen
Контактирајте го продавачот
288.243 €
Година 2018 Километража Сила
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
комбајн за репка Claas JAGUAR 830 MIT PU300
1
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 6261 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
345.000 €
Година 2018 Километража 3847 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Година 2017 Километража 3403 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Година 2018 Километража 4994 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2018 Километража 4589 м/ч Сила
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Капацитет 100 т/ч Работна брзина 12 км/ч Брзина 32 км/ч
Година Километража 8234 м/ч Сила
Полска, Środa Śląska
Контактирајте го продавачот
288.100 €
Година 2018 Километража Сила
Данска, Nykøbing Falster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм
Година 09/2017 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Šakiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 69 огласа
Прикажи
Претплати се