Филтри -

Комбајни за репка од Украина

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Комбајни за репка од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 40 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2006 Километража 8734 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 25 м³ Работна брзина 12 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 8460 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
370.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 35 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 5200 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 10 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2009 Километража 1550 м/ч Сила
Украина, Starokostiantyniv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража Сила
Украина, м. Хмельницький
комбајн за репка Ropa 	Eurotiger
1
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1999 Километража 4300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 75 т/ч
Година 2006 Километража 4500 км Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2.7 м Број на редови 6 Простор помеѓу редови 450 мм Капацитет на резервоар 4 м³ Капацитет 80 т/ч
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
комбајн за репка Holmer Terra Dos
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
комбајн за репка Stoll V 202
1
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 1997 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.110 €
Година 2006 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
Контактирајте го продавачот
68.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2004 Километража 9000 м/ч Сила
Украина, Druzhba
комбајн за репка Holmer KRBS
1
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Година 1993 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
647.400 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 30 м³ Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.000 €
Година 2010 Километража 11735 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.400 €
Година 2010 Километража 11285 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.160 €
Година 2010 Километража 11685 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
804.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Број на редови 6 Простор помеѓу редови 45 мм Капацитет на резервоар 45 м³ Брзина 25 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
170.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 6590 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
63.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.510 €
Капацитет на резервоар 24 м³ Работна брзина 8 км/ч Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.030 €
Година 2010 Километража 11579 м/ч Сила
Украина, Хоростків
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи