Филтри -

Комбајни за жито

Резултати од пребарување: 3274 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3274 огласа: Комбајни за жито

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 2346 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито John Deere S680 комбајн за жито John Deere S680
2
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1400 м/ч
Година 2012 Километража Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3275 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 2353 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
комбајн за жито New Holland CR980
1
Контактирајте го продавачот
134.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за жито Claas Dominator 108
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
93.790 € PLN 399.900 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.3 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 467 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 3052 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 504 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2012 Километража 1174 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.290 €
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
комбајн за жито New Holland CR980
1
Контактирајте го продавачот
179.800 US$ EUR ≈ 165.600 €
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
84.150 €
Година 2020 Километража 369 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 657 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 650 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2001 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м
Година 2017 Километража 1113 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3274 огласа
Прикажи