Филтри -

Комбајни за жито CAT

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Комбајни за жито CAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.510 €
Година 2002 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
63.840 US$ EUR ≈ 58.890 €
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³
Година 2006 Километража 4522 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Година Километража 3906 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11.6 м³
Година 2006 Километража 3982 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2196 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи