Филтри -

Комбајни за жито Case IH

Резултати од пребарување: 218 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

218 огласа: Комбајни за жито Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
142.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 815 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
227.668 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
468.701 €
Година 2023 Километража 240 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито Case IH 2377 комбајн за жито Case IH 2377
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
88.900 US$ EUR ≈ 81.990 €
Година 2008 Километража 6650 м/ч Сила
Украина, Uzyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 20 км/ч
Година 2001 Километража Сила
Молдавија, Kishinev
Контактирајте го продавачот
213.269 €
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.170 €
Капацитет на резервоар за зрна 7300 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 1849 м/ч
Година 2004 Километража 2337 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
107.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2011 Километража 1470 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 2300 м/ч
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
333.000 US$ EUR ≈ 307.100 €
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 370 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
160.000 US$ EUR ≈ 147.600 €
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10570 м³ Ширина на опфаќање 7.62 м Работни часови на ротор 5000 м/ч
Година 2014 Километража 5000 м/ч Сила
Украина, Підгайці
комбајн за жито Case IH 7140 комбајн за жито Case IH 7140
2
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1137 м/ч
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 6088 комбајн за жито Case IH 6088
2
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.3 м Работни часови на ротор 1870 м/ч
Година 2009 Километража 1870 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
85.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1980 м/ч
Година 2008 Километража 1980 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2007 Километража 2470 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
комбајн за жито Case IH 2388
1
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 1998 Километража 3300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за жито Case IH 7250 комбајн за жито Case IH 7250 комбајн за жито Case IH 7250
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
225.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 785 м/ч
Година 2019 Километража 1251 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 5140 комбајн за жито Case IH 5140 комбајн за жито Case IH 5140
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 1444 м/ч
Година 2016 Километража 1907 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 6130 комбајн за жито Case IH 6130
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 2155 м/ч
Година 2014 Километража 2803 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 7140 комбајн за жито Case IH 7140 комбајн за жито Case IH 7140
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
140.000 €
Ширина на опфаќање 7.62 м Работни часови на ротор 1200 м/ч
Година 2015 Километража 1850 м/ч Сила
Украина, Poltava
комбајн за жито Case IH 7230 комбајн за жито Case IH 7230
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
129.999 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1475 м/ч
Година Километража 1944 м/ч Сила
Украина, Poltava
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 218 огласа
Прикажи