Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Европа

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Комбајни за жито Case IH

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 7.2 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2022 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 14.4 м³ Ширина на опфаќање 10.67 м Брзина 30 км/ч
Година 12/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
168.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 2016 Километража 815 м/ч Сила
Германија, De-89407 Steinheim
Контактирајте го продавачот
227.668 €
Година 2018 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
213.269 €
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 2116 м/ч
Година 2016 Километража 3282 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3239 м/ч
Година 2009 Километража 4644 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1866 м/ч
Година 2010 Километража 2375 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
190.978 €
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2018 Километража 391 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
199.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 780 м/ч
Година 2017 Километража 990 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
329.000 €
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.620 € PLN 105.000 PLN
Година 1999 Километража 2905 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 2752 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 721 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Ширина на опфаќање 11 м Работни часови на ротор 90 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 146 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Ширина на опфаќање 13 м
Година 2019 Километража 1260 м/ч Сила
Германија, De-37284 Waldkappel-Bischhausen
Контактирајте го продавачот
482.000 €
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Gülzow-Prüzen Ot Mühlengeez
Контактирајте го продавачот
369.000 €
Година 2022 Километража 531 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.560 € PLN 190.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.1 м Работни часови на ротор 1400 м/ч
Година 1998 Километража Сила
Полска, Chojna
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 3040 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2007 Километража 2549 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
25.630 €
Брзина 40 км/ч
Година 2000 Километража 8860 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
249.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
156.303 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи