Филтри -

Комбајни за жито Case IH од Романија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито Case IH од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
148.999 €
Евро Euro 4
Година 2017 Километража 1950 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara

Други марки во делот "Комбајни за жито од Романија"

Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Ardud
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1465 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3043 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
169.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 2231 м/ч
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 1427 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 3787 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2017 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
комбајн за жито John Deere T560 HM
1
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2015 Километража 3580 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
167.800 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2018 Километража 1609 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 2008 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови комбајн за жито Claas Dominator FOR PARTS за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Година 2011 Километража 4598 м/ч Сила
Романија, Village Simila
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
комбајн за жито John Deere S760
1
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2018 Километража 2048 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи