Филтри -

Комбајни за жито Challenger

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Комбајни за жито Challenger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.470 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Висина за истовар 4.5 м Работна брзина 15 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, Новоукраинское
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 29.010 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2012 Километража Сила
Украина, Охиньки

Други марки во делот "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Работни часови на ротор 1284 м/ч
Година 2017 Километража 2146 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
215.000 €
Година 2015 Километража 1320 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2004 Километража Сила
Украина, Безуглівка
комбајн за жито John Deere S770i
1
Контактирајте го продавачот
329.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2020 Километража 280 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 2246 м/ч
Година 2014 Километража 2855 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
416.000 €
Работни часови на ротор 315 м/ч
Година 2020 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 2998 м/ч Сила
Полска, Głogówek
комбајн за жито Claas Dominator 98VX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
76.600 € PLN 335.000 PLN
Година 2008 Километража 1215 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Ardud
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1465 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3043 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
169.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 2231 м/ч
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 1427 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 3787 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2017 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
182.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 2371 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2935 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
103.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи