Филтри -

Комбајни за жито Claas

Резултати од пребарување: 1055 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1055 огласа: Комбајни за жито Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
416.000 €
Работни часови на ротор 315 м/ч
Година 2020 Километража 515 м/ч Сила
Германија, Kunde
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 2998 м/ч Сила
Полска, Głogówek
комбајн за жито Claas Dominator 98VX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Ardud
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м Работни часови на ротор 988 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1465 м/ч Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3043 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2010 Километража 4804 м/ч Сила
Романија, Lancrăm
Контактирајте го продавачот
169.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 2231 м/ч
Година 2017 Километража 3803 м/ч Сила
Романија, Săcălaz
Контактирајте го продавачот
123.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 1427 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 2348 м/ч Сила
Романија, Cristești
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.6 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 3787 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 5840 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 2386 м/ч Сила
Романија, Sacalaz
Контактирајте го продавачот
182.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 2371 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 2935 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
103.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 6330 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2008 Километража 2353 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
199.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 2265 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2012 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.6 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража 2346 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2012 Километража 1720 м/ч Сила
Украина, Шумской р-н, с. В.Дедеркалы
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража 3650 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2002 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1055 огласа
Прикажи