Филтри -

Комбајни за жито Claas од Бугарија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Комбајни за жито Claas од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2011 Километража 2650 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2003 Километража 9837 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10500 м³ Ширина на опфаќање 9 м
Година 2009 Километража 3100 м/ч Сила
Бугарија, Горни Дъбник
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.8 м
Година 06/2019 Километража 970 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.3 м
Година 07/2013 Километража 2351 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Брзина 35 км/ч
Година 2013-05-02 Километража 2135 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 06/2014 Километража 16777215 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 09/2014 Километража 2183 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 05/2011 Километража 2675 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Работни часови на ротор 2344 м/ч Работна брзина 30 км/ч
Година 05/2014 Километража 2344 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 05/2016 Километража 1872 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
195.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м
Година 10/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 05/2013 Километража 2253 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 03/2011 Километража 2855 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³
Година 09/2013 Километража 2150 м/ч Сила
Бугарија, гр. Дулово
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 06/2017 Километража 1948 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
111.500 € BGN 218.000 BGN
Евро Euro 6
Година 2011 Километража 1706 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
81.810 € BGN 160.000 BGN
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 2924 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
115.000 € BGN 225.000 BGN
Година 2011 Километража 2698 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
48.570 € BGN 95.000 BGN
Година 2000 Километража 3992 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
48.570 € BGN 95.000 BGN
Евро Euro 1
Година 2001 Километража 5600 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Година 2010 Километража 3757 м/ч Сила
Бугарија, Stara Zagora
Контактирајте го продавачот
76.690 € BGN 150.000 BGN
Година 2006 Километража 4150 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
61.870 € BGN 121.000 BGN
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет на резервоар за зрна 5000 м³ Висина за истовар 7 м
Година 05/2006 Километража 4500 м/ч Сила
Бугарија, Добротица
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи