Филтри -

Комбајни за жито Claas од Европа

Резултати од пребарување: 636 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

636 огласа: Комбајни за жито Claas

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
288.064 €
Работни часови на ротор 230 м/ч
Година 2022 Километража 435 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1110 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 1855 м/ч
Година 2006 Километража 3142 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
199.850 €
Ширина на опфаќање 7.7 м Работни часови на ротор 720 м/ч
Година 2018 Километража 1051 м/ч Сила
Германија, 49688 Lastrup
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 12/1990 Километража 6212 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 12/1989 Километража 3264 м/ч Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
78.900 €
Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 3325 м/ч
Година 2006 Километража 5350 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 1408 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
нови комбајн за жито Claas LEXION 6900 + VARIO 930
1
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 180 м/ч Сила
Германија, Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Година 2007 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 2002 Километража 3100 м/ч Сила
Полска, Łask
комбајн за жито Claas TUCANO 430 APS комбајн за жито Claas TUCANO 430 APS комбајн за жито Claas TUCANO 430 APS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.5 м
Година 2010 Километража 2949 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
76.690 € BGN 150.000 BGN
Година 2006 Километража 4150 м/ч Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 627 м/ч Сила
Германија, Hockenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 3850 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Langenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 930 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
295.000 € Без ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 89 м/ч Сила
Германија, Töging
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 636 огласа
Прикажи