Филтри -

Комбајни за жито Claas од Литванија

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Комбајни за жито Claas од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2014 Километража 2290 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2018 Километража 1995 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
252.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2017 Километража 1856 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
231.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2021 Километража 642 м/ч Сила
Литванија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
379.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 12.31 м
Година 2018 Километража 1225 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
490.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.79 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 690 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
158.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.997 м
Година 2013 Километража 3520 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
комбајн за жито Claas LEXION 770 TT CEMOS AUTOMATIC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
311.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2020 Километража 1382 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
281.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 12.01 м
Година 2017 Километража 1984 м/ч Сила
Литванија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
289.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2019 Километража 1440 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2021 Километража 1119 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
252.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2017 Километража 1337 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2018 Километража 1879 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
234.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2020 Километража 1003 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.296 м
Година 2015 Километража 3275 м/ч Сила
Литванија, Jelgava, Jelgavas Novads
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2004 Километража 3579 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.492 м
Година 2000 Километража 3615 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
465.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.79 м
Година 2022 Километража 545 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 13.5 м³ Ширина на опфаќање 10.79 м
Година 2019 Километража 1850 м/ч Сила
Литванија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
356.000 €
Ширина на опфаќање 9.3 м
Година 2021 Километража 1110 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
комбајн за жито Claas Lexion 750 TT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2699 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.711 м
Година 2020 Километража 1464 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се