Филтри -

Комбајни за жито Claas од Полска

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

135 огласа: Комбајни за жито Claas од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
36.500 US$ EUR ≈ 33.520 €
Ширина на опфаќање 510 м
Година 1997 Километража 4080 м/ч Сила
Полска, Lichty
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
88.560 € PLN 379.500 PLN
Година Километража 2100 м/ч Сила
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
151.400 € PLN 649.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2015 Километража 1230 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 3150 м Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
174.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.8 м Работни часови на ротор 784 м/ч
Година 2017 Километража 1154 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Работни часови на ротор 97 м/ч
Година 2021 Километража 220 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2016 Километража 1706 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1757 м/ч
Година 2012 Километража 2452 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Брзина 30 км/ч
Година 2005 Километража 5300 м/ч Сила
Полска, Grajewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража 4470 м/ч Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Łask
Контактирајте го продавачот
104.800 € PLN 449.000 PLN
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2010 Километража 3050 м/ч Сила
Полска, Korfantów
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 1670 м/ч
Година 2005 Километража 2345 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
106.200 € PLN 455.000 PLN
Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2400 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2011 Километража 3030 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
88.500 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 2004 Километража 2976 м/ч Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
60.650 € PLN 259.900 PLN
Година 2000 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 4.9 м Работни часови на ротор 860 м/ч
Година 2018 Километража 1326 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
98.010 € PLN 420.000 PLN
Година 2011 Километража Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
46.440 € PLN 199.000 PLN
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 1998 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
79.340 € PLN 340.000 PLN
Година 2005 Километража 3332 м/ч Сила
Полска, Gubin
Контактирајте го продавачот
60.640 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 5.8 м³ Ширина на опфаќање 5.1 м
Година 2007 Километража 2250 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 10.8 м Работни часови на ротор 670 м/ч
Година 2020 Километража 1038 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 12.3 м Работни часови на ротор 670 м/ч
Година 2020 Километража 1038 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи