Филтри -

Комбајни за жито Deutz

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито Deutz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1987 Километража 6471 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum

Други марки во делот "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Работни часови на ротор 900 м/ч
Година 09/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Северна Македонија, Куманово
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 1880 м/ч
Година 2008 Километража 3230 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
79.087 €
Година 2007 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 25 км/ч
Година 2019 Километража 291 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
259.500 €
Работни часови на ротор 370 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 640 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
288.064 €
Работни часови на ротор 230 м/ч
Година 2022 Километража 435 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
307.415 €
Година 2020 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
519.800 € Со вклучен ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
309.710 €
Работни часови на ротор 76 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
109.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1110 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
1.601 € PLN 7.000 PLN
Година 1977 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
440.000 US$ EUR ≈ 411.800 €
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
395.000 US$ EUR ≈ 369.600 €
Година 2020 Километража 626 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
212.000 US$ EUR ≈ 198.400 €
Година 2012 Километража 957 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
216.000 US$ EUR ≈ 202.100 €
Година 2014 Километража 1445 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
171.000 US$ EUR ≈ 160.000 €
Година 2014 Километража 2461 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
403.000 US$ EUR ≈ 377.100 €
Година 2019 Километража 732 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
2.687 € PLN 11.750 PLN
Година 1985 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
153.400 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 1995 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
146.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 2606 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
180.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 12.5 м
Година 2016 Километража 2969 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
149.900 € Со вклучен ДДВ
Година 2012 Километража 3657 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи