Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr

Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

242 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
43.363 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 5160 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 7000 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
88.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м
Година 2015 Километража 1670 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
53.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
3.142 € PLN 13.400 PLN
Година 1980 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
1.524 € PLN 6.500 PLN
Година 1977 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 7.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Безуглівка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 242 огласа
Прикажи
Претплати се