Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr од Европа

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

41 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.601 € PLN 7.000 PLN
Година 1977 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција 3.954 € DKK 29.500 DKK
Година 1973 Километража 1000 м/ч Сила
Данска, Sjælland
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Ширина на опфаќање 5.2 м Брзина 25 км/ч
Година 01/2015 Километража 1740 м/ч Сила
Бугарија, Черепово
комбајн за жито Deutz-Fahr M2680
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Deutz-Fahr M36.10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито Deutz-Fahr M2680
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Година 1988 Километража 3023 м/ч Сила
Литванија, Vilkaviškis
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 1979 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 1985 Километража Сила
Германија, Hamburg
аукција 14.460 € SEK 163.000 SEK
Година 1996 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
аукција 10.290 € SEK 116.000 SEK
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Sikirevci
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 5 м
Година 2015 Километража 1670 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2007 Километража 2886 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 3471 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
нови комбајн за жито Deutz-Fahr C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
43.363 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1998 Километража 5160 м/ч Сила
Австрија, At-4522 Sierning
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 540 м Работни часови на ротор 1380 м/ч Работна брзина 24 км/ч Брзина 24 км/ч
Година 04/2016 Километража 1380 м/ч Сила
Романија, Târgu Secuiesc
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 1990 Километража 6000 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Контактирајте го продавачот
53.900 €
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1996 Километража Сила
Франција, Fr-76270 Esclavelles
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи