Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1994 Километража 4680 м/ч Сила
Германија, Kettenkamp
комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden комбајн за жито Deutz-Fahr 4075 - Brandschaden
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1997 Километража Сила
Германија, Oyten
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
комбајн за жито Deutz-Fahr M 1300 *zur Teileverwertung*
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1978 Километража Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Ширина на опфаќање 4 м
Година 1980 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Ширина на опфаќање 5 м Брзина 20 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Германија, De-28816 Stuhr
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 2966 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
39.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1996 Километража 3471 м/ч Сила
Германија, Oyten
комбајн за жито Deutz-Fahr 5690 HTS
1
Контактирајте го продавачот
аукција 24.300 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2424 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1994 Километража 5933 м/ч Сила
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
38.026 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 1996 Километража 3276 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1983 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2007 Километража 2886 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Евро Euro 3
Година 12/2022 Километража Сила
Германија, Berlin
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се