Филтри -

Комбајни за жито Deutz-Fahr од Унгарија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Комбајни за жито Deutz-Fahr од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови комбајн за жито Deutz-Fahr C7206 TS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Baja
Контактирајте го продавачот
184.500 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
228.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Bács-Kiskun Megye, Baja

Други марки во делот "Комбајни за жито од Унгарија"

Контактирајте го продавачот
324.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 439 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 3 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 5111 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
192.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 782 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
286.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 920 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 4386 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
161.000 €
Ширина на опфаќање 5.6 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1605 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2009 Километража 5057 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
296.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 1035 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 3266 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
157.950 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
147.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2016 Километража 3223 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Ширина на опфаќање 6 м Брзина 25 км/ч
Година 2007 Километража 5175 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
26.250 €
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2000 Километража 6588 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 1997 Километража 7557 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
60.500 €
Ширина на опфаќање 7.3 м
Година 2008 Километража 6655 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
182.500 €
Ширина на опфаќање 7.7 м
Година 2017 Километража 4868 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи