Филтри -

Комбајни за жито Dronningborg од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Комбајни за жито Dronningborg од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.150 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 4.3 м
Година 1983 Километража Сила
Украина, Zvenyhorodka

Other makes in the section "Комбајни за жито од Украина"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 2158 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 61.790 €
Работни часови на ротор 3500 м/ч
Година 2005 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Работни часови на ротор 2050 м/ч
Година 2010 Километража 2696 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
152.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Украина, пгт. Юбилейное
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Работни часови на ротор 4800 м/ч
Година 2005 Километража 5620 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Работни часови на ротор 4794 м/ч
Година 2005 Километража 5621 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
272.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
308.500 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11500 м³
Година Километража Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
134.100 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 12500 м³ Ширина на опфаќање 9.1 м Работни часови на ротор 3900 м/ч
Година 2017 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
145 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.5 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м Работни часови на ротор 1721 м/ч
Година 2012 Километража 16777215 м/ч Сила
Украина, Христинівка
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 100.500 €
Година 2011 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2300 м/ч Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито John Deere 9650 StS комбајн за жито John Deere 9650 StS комбајн за жито John Deere 9650 StS
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.550 €
Година 2008 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
62.500 US$ EUR ≈ 57.640 €
Година 2001 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
79.000 US$ EUR ≈ 72.850 €
Година 2007 Километража 2400 м/ч Сила
Украина, Мильцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.610 €
Година 2009 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.940 €
Година 2003 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито Case IH 2388 комбајн за жито Case IH 2388
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € Со вклучен ДДВ
Година 1998 Километража Сила
Украина, Gulyaypole
комбајн за жито Case IH 2377 комбајн за жито Case IH 2377
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
75.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 120.800 €
Година 2013 Километража Сила
Украина, Мильцы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се