Филтри -

Комбајни за жито Fendt

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

82 огласа: Комбајни за жито Fendt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
42.990 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 4715 м/ч Сила
Бугарија, Вълчедръм
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Ширина на опфаќање 6.8 м
Година 2006 Километража 2610 м/ч Сила
Германија, Wildeshausen
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Година 04/2012 Километража 2265 м/ч Сила
Хрватска, Biljevec
Контактирајте го продавачот
385.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 1070 м Висина за истовар 4.28 м Работни часови на ротор 132 м/ч
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Австрија, Markt Hartmannsdorf
Контактирајте го продавачот
207.000 €
Брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
95.789 €
Година 2018 Километража 497 м/ч Сила
Германија, De-56642 Kruft
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м
Година 2019 Километража 1734 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Капацитет на резервоар за зрна 6.5 м³ Ширина на опфаќање 5.5 м
Година 2016 Километража 1100 м/ч Сила
Романија, Turnu Măgurele
комбајн за жито Fendt 5225 E
1
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 5220 E
1
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 5180 E
1
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt IDEAL 8
1
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
56.200 € PLN 239.900 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 7 м³
Година 2008 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Ширина на опфаќање 10.5 м Работни часови на ротор 90 м/ч
Година 2015 Километража 230 м/ч Сила
Полска, Bratoszewice
Контактирајте го продавачот
46.778 €
Година 2011 Километража Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2015 Километража 900 м/ч Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Молдавија, Măgdăceşti
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража 3299 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Полска, Wilkowo
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 758 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
комбајн за жито Fendt IDEAL 7
1
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 360 м/ч Сила
Германија, Anröchte-Altengeseke
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи