Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Европа

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Комбајни за жито Fendt

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 757 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
комбајн за жито Fendt 6300 sælges i dele/for spareparts
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
73.700 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 3674 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Година Километража 3784 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Брзина 20 км/ч
Година 2015 Километража 1808 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6300 C
1
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2009 Километража 1390 м/ч Сила
Романија
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
142.900 € Без ДДВ
Брзина 25 км/ч
Година 2016 Километража 1501 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
368.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 170 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 51 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2007 Километража 2800 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража 3299 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Agronetto
комбајн за жито Fendt 6335 C
1
Контактирајте го продавачот
121.540 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2003 Километража 3455 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1000 м/ч
Година 2015 Километража 1500 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 1283 м/ч Сила
Германија, Beckum
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Ширина на опфаќање 11 м
Година 2021 Километража 132 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
43.450 € PLN 190.000 PLN
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила
Полска, Grabowo
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
217.878 €
Година 2022 Километража Сила
Данска, Dk-7200 Grindsted
Контактирајте го продавачот
331.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 258 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
485.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 12.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
120.000 € PLN 525.000 PLN
Година 2014 Километража 430 м/ч Сила
Полска, Lubowidz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 20 км/ч
Година 2006 Километража 1776 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи