Филтри -

Комбајни за жито Fendt од Германија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

32 огласа: Комбајни за жито Fendt од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2013 Километража 1940 м/ч Сила
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
287.980 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 525 м/ч Сила
Германија, Giebelstadt
Контактирајте го продавачот
70.364 €
Година 2013 Километража 1191 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 749 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
299.900 €
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 577 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 660 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Година 2020 Километража 971 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2019 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
159.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 0.01 м
Година 2022 Километража 254 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
217.500 €
Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2023 Километража 59 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 746 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
251.681 €
Година 2021 Километража 340 м/ч Сила
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
243.697 €
Капацитет на резервоар за зрна 17 м³ Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 834 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
243.697 €
Капацитет на резервоар за зрна 17 м³ Ширина на опфаќање 12 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 906 м/ч Сила
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
235.000 €
Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 757 м/ч Сила
Германија, Großweitzschen OT Mockritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 51 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 3 м
Година 2014 Километража 1890 м/ч Сила
Германија, Bardowick
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2003 Километража 3455 м/ч Сила
Германија, Walsrode
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1 м Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража 974 м/ч Сила
Германија, Beckum
комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3 комбајн за жито Fendt IDEAL 8T Gen3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Eckernförde
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 1280 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража 314 м/ч Сила
Германија, 15910 Bersteland
Контактирајте го продавачот
331.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 12.5 м³ Ширина на опфаќање 9.2 м Брзина 30 км/ч
Година 2021 Километража 258 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
485.100 €
Капацитет на резервоар за зрна 17.1 м³ Ширина на опфаќање 12.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 345 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи