Филтри -

Комбајни за жито Gomselmash

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Комбајни за жито Gomselmash

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 7 м Брзина 25 км/ч
Година 2017 Километража 1394 м/ч Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.960 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Білоцерківський район
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.070 €
Година 2017 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.840 € BYN 60.000 BYN
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Контактирајте го продавачот
19.370 € BYN 69.000 BYN
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Novodevyatkovichi
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи