Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Австрија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Комбајни за жито John Deere од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2014 Километража 3900 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
166.556 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 2178 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
166.583 €
Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1300 м/ч Сила
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
176.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 1190 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 21 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
379.400 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража 130 м/ч Сила
Австрија, Großpersdorf
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се