Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Бугарија

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Комбајни за жито John Deere од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
398.000 €
Работни часови на ротор 230 м/ч
Година 2022 Километража 366 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 4378 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Работни часови на ротор 2039 м/ч
Година 2012 Километража 3339 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 656 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14100 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2012 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Година 2022 Километража 699 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
388.000 €
Година 2022 Километража 667 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2014 Километража 2050 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 4006 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 3315 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³
Година 2017 Километража 1846 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2009 Километража 4481 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
335.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража 240 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 1800 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2019 Километража 1728 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Година 2015 Километража 2757 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Година 2013 Километража 3313 м/ч Сила
Бугарија, Dobrich
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Работни часови на ротор 2618 м/ч Брзина 40 км/ч
Година 2011 Километража 3991 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3611 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи