Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Европа

Резултати од пребарување: 299 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

299 огласа: Комбајни за жито John Deere

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
259.500 €
Работни часови на ротор 370 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 640 м/ч Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
309.710 €
Работни часови на ротор 76 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Германија, De-48683 Ahaus
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 3346 м/ч
Година 2008 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
315.000 €
Година 2022 Километража 370 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Година 2001 Километража 3274 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Работни часови на ротор 89 м/ч
Година 2023 Километража 157 м/ч Сила
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
154.000 € Со вклучен ДДВ
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
105.930 €
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 07/2006 Километража 4189 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Ширина на опфаќање 6.5 м Работни часови на ротор 1100 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2009 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2604 м/ч
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Šurany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3611 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2165 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 359 м/ч Сила
Германија, Hohenseefeld
Контактирајте го продавачот
76.600 € PLN 335.000 PLN
Година 2008 Километража 1215 м/ч Сила
Полска, Zbuczyn
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2017 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
комбајн за жито John Deere CTS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 2600 м/ч Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 13.4 м Брзина 30 км/ч
Година 11/2023 Километража Сила
Германија, Lübeck
комбајн за жито John Deere 965
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
комбајн за жито John Deere T560 HM
1
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10 м³ Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2015 Километража 3580 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
324.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 439 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2012 Километража 2481 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
аукција 10.200 € Без ДДВ
Година 1988 Километража 3328 м/ч Сила
Литванија, Vilkaviškis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1986 Километража 4030 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
105.000 € PLN 459.000 PLN
Година 2012 Километража 2122 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 299 огласа
Прикажи