Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Летонија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Комбајни за жито John Deere од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5 м
Година 1986 Километража 4030 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
149.500 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 10.57 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1461 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2128 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Ширина на опфаќање 6.2 м
Година 2018 Километража 1300 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 1819 м/ч
Година 2015 Километража 2848 м/ч Сила
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
73.000 €
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2009 Километража 1931 м/ч Сила
Латвија, Kuldīga, Kuldīgas Novads
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.23 м
Година 2005 Километража 4372 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2010 Километража 2969 м/ч Сила
Латвија, Riga
комбајн за жито John Deere 960 комбајн за жито John Deere 960 комбајн за жито John Deere 960
3
Контактирајте го продавачот
8.537 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.5 м
Година 1980 Километража Сила
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи