Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Полска

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

49 огласа: Комбајни за жито John Deere од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
98.470 € PLN 419.000 PLN
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 8000 м³ Ширина на опфаќање 6 м Капацитет 20 т/ч Работни часови на ротор 2035 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 3300 м/ч Сила
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
49.350 € PLN 210.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2002 Километража 3686 м/ч Сила
Полска, Mrocza
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
106.500 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
комбајн за жито John Deere 965 за делови комбајн за жито John Deere 965 за делови комбајн за жито John Deere 965 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
43.480 € PLN 185.000 PLN
Година 2009 Километража Сила
Полска, Wasilew Skrzeszewski
Контактирајте го продавачот
125.500 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 2814 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
121.500 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2015 Километража 2833 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
комбајн за жито John Deere S685 комбајн за жито John Deere S685
2
Контактирајте го продавачот
148.100 € PLN 630.000 PLN
Работни часови на ротор 1800 м/ч
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 10.7 м
Година 2013 Километража 3262 м/ч Сила
Полска, Kudowa Zdrój
P.P.H.U. Artur Hucaluk
14 години на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 1999 Километража 2700 м/ч Сила
Полска, Krzczonów
Контактирајте го продавачот
46.410 € PLN 197.500 PLN
Година 2002 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
107.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 14.5 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1372 м/ч
Година 2012 Километража 2259 м/ч Сила
Полска, Krzyżanów
Контактирајте го продавачот
78.020 € PLN 332.000 PLN
Работни часови на ротор 1800 м/ч
Година Километража 2800 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
138.400 € PLN 589.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
66.980 € PLN 285.000 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
104.200 € PLN 443.500 PLN
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³
Година 2015 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Година Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 3346 м/ч
Година 2008 Километража 4927 м/ч Сила
Полска, Stęszew
Контактирајте го продавачот
26.080 € PLN 111.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2000 Километража Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
24.200 € PLN 103.000 PLN
Евро Euro 3 Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2000 Километража Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
105.500 € PLN 449.000 PLN
Година 2012 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
293.800 € PLN 1.250.000 PLN
Година 2022 Километража 369 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
256.200 € PLN 1.090.000 PLN
Година 2022 Километража 520 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
702.700 € PLN 2.990.000 PLN
Година 2023 Километража 300 м/ч Сила
Полска, Cheåmno
Контактирајте го продавачот
29.260 € PLN 124.500 PLN
Ширина на опфаќање 6 м
Година 1994 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи