Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Романија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Комбајни за жито John Deere од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
157.000 €
Година 2015 Километража 2246 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Година Километража Сила
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Работни часови на ротор 3429 м/ч Брзина 25 км/ч
Година 1997 Километража 5014 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет на резервоар за зрна 8 м³ Ширина на опфаќање 5.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1195 м/ч Сила
Романија, Inand
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 6.6 м Работни часови на ротор 2017 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 2895 м/ч Сила
Романија, Chichiș
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 9.5 м³ Ширина на опфаќање 6 м
Година 2001 Километража 5000 м/ч Сила
Романија, Comanca
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Година 2004 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2013 Километража 2684 м/ч Сила
Романија, Broscoșești
комбајн за жито John Deere S770
1
Контактирајте го продавачот
236.000 €
Година 2018 Километража 2195 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
159.000 €
Година 2017 Километража 1814 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 8 м³
Година 2011 Километража 2608 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
комбајн за жито John Deere W650
1
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2017 Километража 2459 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³
Година 2013 Километража 5385 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
комбајн за жито John Deere W540
1
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Година 2014 Километража 4282 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Година 2010 Километража 4032 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
143.000 €
Година 2013 Километража 3792 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
158.000 €
Година 2016 Километража 2120 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Година 2019 Километража 1292 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
комбајн за жито John Deere S770
1
Контактирајте го продавачот
226.000 €
Година 2017 Километража 2736 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
311.000 €
Година 2019 Километража 801 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
311.000 €
Година 2019 Километража 970 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
316.000 €
Година 2021 Километража 174 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
359.000 €
Година 2020 Километража 770 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
349.000 €
Година 2019 Километража 1590 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Контактирајте го продавачот
459.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 14.1 м³ Работна брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража 730 м/ч Сила
Романија, Fetesti-Gara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се