Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Шпанија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Комбајни за жито John Deere од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 4516 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO

Other makes in the section "Комбајни за жито од Шпанија"

Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 4.2 м Работна брзина 25 км/ч Брзина 25 км/ч
Година 1990 Километража 6000 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS комбајн за жито Deutz-Fahr 6060 HTS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 6.3 м
Година 2013 Километража 2201 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Grupo Linemedia España
1 година на Agronetto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 5500 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работни часови на ротор 5600 м/ч
Година 2008 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4362 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1334 м/ч Сила
Шпанија, ZARAGOZA, VILLANUEVA DE GALLEGO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се