Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Украина

Резултати од пребарување: 415 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

415 огласа: Комбајни за жито John Deere од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
118.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2010 Километража 1560 м/ч Сила
Украина, Kyiv
комбајн за жито John Deere T 660
1
Контактирајте го продавачот
190.000 €
Година 2007 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
99.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м
Година 2012 Километража 1129 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито John Deere 9880STS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 14000 м³ Работни часови на ротор 2700 м/ч
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 94.100 €
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Работни часови на ротор 3672 м/ч
Година 2009 Километража 4975 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.440 €
Капацитет на резервоар за зрна 6 м³ Ширина на опфаќање 4.2 м
Година 1985 Километража 3847 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
142.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.15 м
Година 2011 Километража 2282 м/ч Сила
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Година 2008 Километража 8872 м/ч Сила
Украина, Гнівань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 9000 м³ Работни часови на ротор 1284 м/ч
Година 2017 Километража 2146 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.5 м
Година 2007 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.1 м
Година 2003 Километража 5700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 9 м
Година 2007 Километража 1430 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2011 Километража 2200 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
82.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2006 Километража 1623 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м
Година 2008 Километража 1453 м/ч Сила
Украина, Dnipro
комбајн за жито John Deere S680i комбајн за жито John Deere S680i
2
Контактирајте го продавачот
165.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1191 м/ч
Година 2013 Километража 1191 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 2300 м/ч
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Украина, Здолбунов с. Здовбиця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Работни часови на ротор 1152 м/ч
Година 2014 Километража 1880 м/ч Сила
Украина, Безуглівка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Капацитет на резервоар за зрна 11000 м³ Работни часови на ротор 978 м/ч
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Работни часови на ротор 2050 м/ч
Година 2012 Километража 2992 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Работни часови на ротор 2110 м/ч
Година 2013 Километража 2705 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³ Работни часови на ротор 2050 м/ч
Година 2010 Километража 2696 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Висина за истовар 4.4 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 954 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 415 огласа
Прикажи