Филтри -

Комбајни за жито John Deere од Унгарија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Комбајни за жито John Deere од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2165 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
324.900 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 439 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
192.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 782 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
286.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Работна брзина 30 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 920 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4161 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2009 Километража 5057 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
296.000 €
Ширина на опфаќање 10.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 1035 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2012 Километража 3266 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2998 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Ширина на опфаќање 6.7 м Брзина 25 км/ч
Година 2006 Километража 5777 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
157.950 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2011 Километража 6128 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 5.6 м
Година 2018 Километража 1473 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
63.500 €
Ширина на опфаќање 6.1 м Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 5111 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 2183 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
157.950 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 272 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2018 Километража 428 м/ч Сила
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
274.900 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 941 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
76.200 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 3264 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
624.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 218 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 2095 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 2924 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи