Филтри -

Комбајни за жито Krone

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Комбајни за жито Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
349.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 996 м/ч Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau

Други марки во делот "Комбајни за жито"

Контактирајте го продавачот
245.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1178 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
187.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Брзина 30 км/ч
Година 2017 Километража 1234 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 10600 м³
Година 2014 Километража 1814 м/ч Сила
Украина, Pidhorodne
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година Километража 2650 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
156.303 €
Ширина на опфаќање 7 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Ширина на опфаќање 5 м Работни часови на ротор 2 м/ч Брзина 20 км/ч
Година Километража 3327 м/ч Сила
Германија, De-92536 Pfreimd
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Ширина на опфаќање 8 м
Година 2008 Километража Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
нови комбајн за жито New Holland CX6.80 нови комбајн за жито New Holland CX6.80 нови комбајн за жито New Holland CX6.80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
79.737 €
Година 2007 Километража 2333 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
117.000 €
Ширина на опфаќање 6 м
Година 2008 Километража 2817 м/ч Сила
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
173.547 €
Ширина на опфаќање 25 м Работни часови на ротор 1 м/ч
Година 2012 Километража 1942 м/ч Сила
Данска, Dk-8382 Hinnerup
комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088 комбајн за жито Case IH 5088
3
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.700 €
Година 2011 Километража Сила
Украина, Белая - Церковь
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Ширина на опфаќање 8 м Работни часови на ротор 1 м/ч Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 2187 м/ч Сила
Франција, Fr-62136 Richebourg
нови комбајн за жито New Holland CX5.80 нови комбајн за жито New Holland CX5.80 нови комбајн за жито New Holland CX5.80
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2023 Километража Сила
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
187.000 € Со вклучен ДДВ
Ширина на опфаќање 9.1 м
Година 2015 Километража 1860 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Ширина на опфаќање 6.6 м Брзина 20 км/ч
Година 1996 Километража 3700 м/ч Сила
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
198.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Висина за истовар 4.4 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 954 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 9 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1568 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
173.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 10.7 м Работни часови на ротор 1369 м/ч Работна брзина 20 км/ч Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 1369 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
167.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1256 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
207.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 13 м³ Ширина на опфаќање 9.15 м Брзина 30 км/ч
Година 2015 Километража 1137 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 11 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2013 Километража 2431 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
174.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Капацитет на резервоар за зрна 10.6 м³ Ширина на опфаќање 7.6 м Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1765 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Капацитет на резервоар за зрна 12 м³ Ширина на опфаќање 9 м Работни часови на ротор 1638 м/ч
Година 2012 Километража 1638 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
Партнерска програма на Agronetto
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи