Филтри -

Комбајни за жито Massey Ferguson од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

21 огласа: Комбајни за жито Massey Ferguson од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
69.900 €
Ширина на опфаќање 6 м Работни часови на ротор 950 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2011 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
комбајн за жито Massey Ferguson MF 38
1
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1996 Километража 3730 м/ч Сила
Германија, Kottenheim
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 1996 Километража 3210 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Ширина на опфаќање 6.6 м
Година 1999 Километража 2100 м/ч Сила
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1221 м/ч Сила
Германија, Landsberg am Lech
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража 106 м/ч Сила
Германија, Aschara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на резервоар за зрна 8.6 м³ Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Trendelburg
комбајн за жито Massey Ferguson 7278 CEREA
1
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Ширина на опфаќање 5.5 м Работни часови на ротор 1950 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 2720 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
121.500 €
Година 2017 Километража 1170 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 275 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Брзина 30 км/ч
Година 2020 Километража 1206 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Ширина на опфаќање 3.25 м Брзина 20 км/ч
Година 1990 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
104.500 €
Година 2015 Километража 1504 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
121.500 €
Година 2017 Километража 1262 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
57.900 €
Ширина на опфаќање 7.6 м Работни часови на ротор 1850 м/ч Брзина 20 км/ч
Година 2010 Километража 2550 м/ч Сила
Германија, Kunde
нови комбајн за жито Massey Ferguson Ideal 8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5 нови комбајн за жито Massey Ferguson 7345 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Германија, Holle-Grasdorf
комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5 комбајн за жито Massey Ferguson 7347 S MCS Stufe 5
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 25 км/ч
Година 2023 Километража 98 м/ч Сила
Германија, Holle-Grasdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи